© 2023 by Beauty Academy MAKE.ME.UP

KONTUROVÁNÍ

Líbí se vám aktuální trend konturování, který v posledních letech zaplavil všechna média a bez něhož se neobejdou téměř žádné hvězdy červeného koberce?

1 800 Kč
3 hodiny

Pro koho je náš kurz určený?

Myslíte si, že konturování a rozjasnění obličeje jsou techniky, které může ovládat jen vizážista? Omyl!  Tento způsob líčení by měla zvládnout každá žena i dívka při své každodenní make-up rutině. Kurz je určený pro všechny, koho baví make-up a chce se v tomto směru posunout o krůček dále.

Jak kurz probíhá a co se naučíte?

Během tří hodin vás naučíme, jaké konturování je vhodné k dennímu i večernímu líčení. Ukážeme vám stínování obličeje pomocí pudrových, nebo tekutých make-up produktů a vysvětlíme vám, jaké části obličeje je vhodné vytvarovat, zúžit, zmenšit a jaké naopak rozjasnit. Ukázka bude obsahovat návod pro vytvoření dokonalého základu, díky němuž bude konturování co nejefektivnější.

Nejpodstatnější částí kurzu bude praktická, kde budete pod dohledem našich vizážistů trénovat postupy sami na sobě. 

Na závěr vaši snahu zdokumentujeme a odnesete si od nás fotku svého líčení, jako motivovaci k tvoření dalších trendy looků.

 

Na každém kurzu je omezená kapacita pro co nejindividuálnější přístup a možnost se vám věnovat na 100%!

Chcete zazářit a osvojit si hru stínů a světel, která vám pomůže k dokonalým rysům obličeje? 

Internet je plný make-up návodů, (nebo-li„ tutoriálů“), které krok po kroku radí ženám, jak si správně osvojit techniku konturování. Ne každě ženě se ale díky těmto postupům úspěšně daří dosáhnout požadovaného výsledku. Jestli i vy patříte do této skupiny, tak jste zde správně! Profesionální vizážisté našeho týmu vás naučí, jak na to.

Kurz probíhá po domluvě. Pokud jste min.4 kamarádky, napište nám a vymyslíme termín jen pro vás.