MAKE.ME.UP

Beauty Academy MAKE.ME.UP je zcela nový, ojedinělý projekt zaměřený na vzdělávání všech žen a dívek v oblasti makeupu, vlasového stylingu i módy.

Osobní kurzy jsou zaměřené na různé aktuální trendy, které ženy zajímají, chtějí se o nich dozvědět více a naučit se je samy využívat. Zajímá vás jak se nalíčit k různým příležitostem? Jak vytvořit žehličkou vlny, nebo co vám jednoduše sluší? To vše a ještě mnohem více vás naučíme. Osobní kurzy jsou zaměřené ke vzdělávání všech žen i dívek se zcela individuálním přístupem. Nejsou pro profesionály. Jsou zkrátka pro všechny ženy, i dívky, které baví makeup, trendy, móda a chtějí si osvojit různé triky a tipy od profesionálů v dané oblasti.

MAKE.ME.UP Beauty Academy je osvětou pro všechny ženy a dívky ve světě make-upu, módy a stylu. Hnacím motorem k vytvoření nového projektu bylo pomoci ženám i dívkám objevit svoji krásu a pozvednout jejich sebevědomí!

Na počátku stála vize vytvořit ucelenou akademii krásy, kam ženy zavítají a osvojí si techniky péče samy o sebe v oblasti make-upu, módy i vlasového stylingu přímo z rukou profesionálů. MAKE.ME.UP Beauty Academy vznikla jako odpověď pro ženy a dívky, které věří, že nikdy není špatný čas na změnu a chtějí pro sebe v tomto ohledu udělat maximum.  

Svěřte se do našich rukou a započněte novou cestu ve světě krásy a sebejistoty.

Těšíme se na vás!
Tým MMU

Zakladatelka Lica A.

Lica je vizážistka a školitelka prestižních kosmetických značek s letitou praxí. Spolupracuje s lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčí přehlídky, známe tváře i osobní klientelu.

Lica Momentálně pracuje jako školitelka a vizážistka pro prestižní kosmetické značky. To jí mimo jiné umožňuje účastnit se zahraničních seminářů a školení, kde sbírá mnoho zkušeností i novinek ze světa kosmetiky přímo od zdroje. Díky těmto příležitostem se neustále zdokonaluje a posouvá své hranice. Nasbírané zkušenosti potom předává dále v podobě školení Beauty konzultantek známých sítích parfumerie, jako je například Douglas, Sephora a Marionnaud.

Kromě líčení přispívá edukativními články o make-upu do různých lifestylových magazinů, nebo on-line webů. Radí, jaké jsou trendy následující sezóny, jak je vytvořit, nebo odpovídá čtenářům na různé otázky týkající se make-upu, nebo péče o pleť. Ve vizážistice se ráda věnuje osobní klientele.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK