MAKE.ME.UP

Beauty Academy MAKE.ME.UP je ojedinělý projekt zaměřený na vzdělávání všech žen a dívek v oblasti makeupu, vlasového stylingu i módy.

Osobní kurzy jsou zaměřené na různé aktuální trendy, které ženy zajímají, chtějí se o nich dozvědět více a naučit se je samy využívat. Zajímá vás jak se nalíčit k různým příležitostem? Jak vytvořit žehličkou vlny, nebo co vám jednoduše sluší? To vše a ještě mnohem více vás naučíme. 

Osobní kurzy jsou zaměřené ke vzdělávání všech žen i dívek se zcela individuálním přístupem. Nejsou pro profesionály. Záleží nám, aby se u nás ženy cítily uvolněně, důvěřovaly nám a mohly s námi otevřeně probrat jakékoli téma. V našem týmu najdete TOP profesionálky v daném oboru, ale kromě toho jsou to všechno fajn ženy, které milují svojí práci a  budou vás inspirovat a motivovat na vaší cestě proměny. Naší motivací není abychom vás učily pouze to, co je momentálně trendy. Naše Beauty Akademie miluje osobitost každé ženy! Naším cílem je poznat vaší osobnost, zjstit v čem se budete cítit přirozeně a naučit vás, jak nejlépe podtrhnout váš potenciál.

MAKE.ME.UP Beauty Academy je osvětou pro všechny ženy a dívky ve světě make-upu, módy a stylu. Hnacím motorem k vytvoření nového projektu bylo pomoci ženám i dívkám objevit svoji krásu a pozvednout jejich sebevědomí!

Na počátku stála vize vytvořit ucelenou akademii krásy, kam ženy zavítají a osvojí si techniky péče samy o sebe v oblasti make-upu, módy i vlasového stylingu přímo z rukou profesionálů. MAKE.ME.UP Beauty Academy vznikla jako odpověď pro ženy a dívky, které věří, že nikdy není špatný čas na změnu a chtějí pro sebe v tomto ohledu udělat maximum.  

Svěřte se do našich rukou a započněte novou cestu ve světě krásy a sebejistoty.

Těšíme se na vás!
Tým MMU

 

PROČ S NÁMI?

Partneři


Zakladatelka Lica A.

Lica je vizážistka a školitelka prestižních kosmetických značek s letitou praxí. Spolupracuje s lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčí přehlídky, známe tváře i osobní klientelu.

Lica Momentálně pracuje jako školitelka a vizážistka pro prestižní kosmetické značky. To jí mimo jiné umožňuje účastnit se zahraničních seminářů a školení, kde sbírá mnoho zkušeností i novinek ze světa kosmetiky přímo od zdroje. Díky těmto příležitostem se neustále zdokonaluje a posouvá své hranice. Nasbírané zkušenosti potom předává dále v podobě školení Beauty konzultantek známých sítích parfumerie, jako je například Douglas, Sephora a Marionnaud.

Kromě líčení přispívá edukativními články o make-upu do různých lifestylových magazinů, nebo on-line webů. Radí, jaké jsou trendy následující sezóny, jak je vytvořit, nebo odpovídá čtenářům na různé otázky týkající se make-upu, nebo péče o pleť. Ve vizážistice se ráda věnuje osobní klientele.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK