PRO FIRMY

PRO FIRMY

Naše akademie zaštiťuje spousty talentovaných lidí v oboru. Spolupracujeme s týmem skvělých vizážistek, vlasových stylistek a módních stylistek. Jsme schopny zajistit spolehlivý tým osob, ať už se jedná o poptávku na úpravu (vlasy, makeup, styling) při firemním focení, eventu apod. Jsme průžný mladý tým osob a dokážeme se přizpůsobit požadavkům klienta.

Nabízíme také uspořádání zajímavých workshopů pro zaměstnance, klienty nebo partnery firem. Workshopy zaměříme na požadovaná témata. Může se jednat o workshop líčení, stylu, trendů apod. Workshopy dokážeme uskutečnit mimo prostory našeho salónu. Není problém je zrealizovat v různých prostorách dle potřeby. Workshopy můžou být skvělou variantou benefitu pro zaměstnance, pro VIP klienty firem, pro oživení vánočního večirku nebo jakéhokoli eventu.

Cenovou nabídku rádi stanovíme dle individuálních požadavků. Pro bližší informace nám napište na info@makemeup.cz

Mezi naše spokojené klienty patří:  RP CLINIC, UNIQUE ONE, ARTEFFECT, EUROPIEN FASHION ACCELERATOR, CLEVER FITNESS KOTVA a další.

Služby MMU

OSOBNÍ KURZY OSOBNÍ KURZY LÍČENÍ & ÚČES LÍČENÍ & ÚČES PRO FIRMY PRO FIRMY
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK