OSOBNÍ KURZY

MAKE.ME.UP

MAKE.ME.UP Beauty Academy je ojedinělý projekt zaměřený na vzdělávání všech žen a dívek v oblasti makeupu, vlasového stylingu i módy.

Naše akademie se zaměřuje na osobní kurzy určené pro klientky. Kurzy jsou zaměřené na různé aktuální témata, které ženy zajímají, chtějí se o nich dozvědět více a naučit se je samy využívat. Učíme ženy, aby se samy zvládly co nejlépe upravit na jakoukoli událost v efektivním čase. V našem týmu jsou skvělé lektorky, vizážistky a osobní stylistky, které svoji práci milují a rádi se podělí o své "know how" nasbírané letitými zkušenostmi. Díky tomu všechny naše kurzy probíhají v přijemné, uvolněné atmosféře, ve které se ženy rádi svěří do našich rukou a důvěřuj nám.

Mezi naše kurzy patří:

TRENDY A RYCHLÉ LÍČENÍ NA DEN I VEČER

Osobní kurz líčení vhodný pro všechny ženy, které se chtějí naučit samy umět nalíčit na jakoukoli událost navíc v efektivním čase. Pod dohledem skvělé lektorky se naučíte krásný denní i večerní makeup. Osvojíte si jaké odstíny a produkty jsou pro vás vhodné dle typu vaší pleti. Vše uvidíte na názorné ukázce a násladně zkoušíte sama v praxi. Učíme makeupy, které působí přirozeně, mladě a svěže. Spolupracujeme s Líčirnou Organics, začkou PRAVAJA, BAIMS a dalšími. Díky tomu na kurzech pracujete s TOP luxusními značkami přirodní kosmetiky. 

OSOBNÍ KURZ VLASOVÉHO STYLINGU

Osobní kurz vlasového stylingu je vhodný pro všechny ženy i dívky, které se chtějí naučit upravit své vlasy (jakékoliv délky i střihu). Pro všechny, co se chtějí naučit trendy účes, nebo například vlny žehličkou. Naučíte se jak pečovat o své vlasy a  jaké produkty jsou pro vás vhodné. Lektorka Vám ukáže, jak co nejrychleji a nejefektněji upravit své vlasy na základě jejich délky a střihu. Také si ukážete trendy účes a jak navlnit vlasy pomocí žehličky. ​Potom se pustíte do trénování úpravy vlasů a na závěr si vytvoříte trendy účes, nebo vlny. 

KÁVA SE STYLISTKOU

Osobní kurz stylu je skvělou volbou pro všechny ženy, které by se rády lépe orientovaly v módě a chtějí se naučit, jak s jednotlivými modely co nejlépe pracovat vzhledem k jejich práci, postavě a stylu. Naučíme vás jak si vytvořit svůj osobitý styl. Po krátkém seznámení vám naše stylistka vysvětlí, jaké jsou základy šatníku. Řeknete si, jak zvolit barevné a střihové kombinace, u kterých se nemůžete zmýlit. Dozvíte se také, jaké jsou žhavé trendy nadcházející sezóny. Stylistka vám poradí jak váš outfit dokonale doladit pomocí doplňků apod. Na závěr přijde prostor na vzájemnou debatu, kdy při šálku lahodné kávy ,proberete vše co vás zajímá.

PRIVÁTNÍ KURZ

Privátní kurz lze zakopit na všechny služby , které MMU akademie nabízí, tedy na kurz líčení, kurz stylu i kurz vlasového stylingu.Pokud upřednostňujete osobní přístup, potom je privátní kurz pro vás ideální volbou. ​Termín privátního kurzu domluvíme po vzájemné konzultaci.Tápete v tom jak se líčit, jak pečovat o své vlasy nebo jaký styl oblečení vám sluší? Zkrátka jak vypadat co nejlépe v jakémkoli věku a v co nejkratším čase? Tento kurz je zcela přizpůsoben vašim požadavkům a probíhá formou konzultace s profesionálkou v daném oboru, která se vám bude po celou dobu věnovat na 100%. ​

 

Více o kurzech včetně možnosti rezervace online naleznete v sekci ESHOP/OSOBNÍ KURZY.

 

Služby MMU

OSOBNÍ KURZY OSOBNÍ KURZY LÍČENÍ & ÚČES LÍČENÍ & ÚČES PRO FIRMY PRO FIRMY
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK