KAČENKA LORENCOVÁ

KAČENKA LORENCOVÁ

Vizážistka

Proč Kačenka? Protože už jí jednoduše nikdo jinak neřekne. Kačenka se ve světě vizážistyky pohybuje již od roku 2009. Svoji kariéru odstartovala vedle úspěšného fotografa Lukáše Dvořáka. Po jeho boku nejen líčila modelky, ale ona sama mu byla několikrát krásnou modelkou. Ve spolupráci s  talentovaným fotografem působila v Miláně, kde líčila modelky, ale také pro časopisy a do reklam.

Kačenka se intenzivně věnuje vlasovému stylingu.  Neustále se vzdělává, prošla školením vlasových účesů od talentované Martiny Jagr, ale také od zahraniční lektorky Tonyi Stylist (Antonina IIchenko). Zde nasbírala spousty zkušeností a proto je dnes jednou z nejvyhledávanějších vizážistek právě u nevěst.

Kačenku to vždy ve světě vizážistyky nejvíce táhlo k osobní klientele, které se teď věnuje na maximum. Jak sama říká, chtěla poznávat obyčejné/ neobyčejné ženy a ne pouze modelky. Toužila znát jejich příběhy, pomáhat jim cítit se krásně a jedinečně. Chtěla podtrhovat přirozenou krásu žen, tam kde to samy neumí a dodávat ženám sebevědomí.

Jsme přesvědčeni, že budete z kurzu s Kačenkou nadšené!

Lektorky

LICA ARABADZI LICA ARABADZI MARTINA JÄGR MARTINA JÄGR KAČENKA LORENCOVÁ KAČENKA LORENCOVÁ PETRA NOVOTNÁ PETRA NOVOTNÁ DARIA HEKERLOVÁ DARIA HEKERLOVÁ MARKÉTA ŠTECHER MARKÉTA ŠTECHER
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK