5 minut ke kráse

Vítáme Vás u prvního make-upového online workshopu "5 MINUT KE KRÁSE" vytvořeném MAKE.ME.UP Beauty Academy.  


Po čem obecně všechny ženy toužíme? Vypadat mladě, svěže, ideálně za pouhých 5 minut a vystačit si s pár produkty. To je přesně to, co bych vám prostřednictvím tohoto kurzu ráda předala. Na videu vás naučím, jak lze produkty využívat multifunkčně a ne pouze na to, k čemu jsou primárně určeny. Díky tomu si vystačíte  k vytvoření krásného, šťavnatého denního make-upu s pouhýmy 5 produkty. Součástí online kurzu je BONUS v podobě videa zaměřeného na úpravu obočí a video s návodem jak pečovat o svojí pleť od zakladatelky značky PravaJa Zdeňky Kovářové! 


POZOR! Pro všechny klientky, které si zakoupí online kurz 5 MINUT KE KRÁSE máme 10 % slevu na všechny produkty, které spadají do portfolia značky PRAVAJA (BAIMS, AWAKE, PRAVAJA apod.) a krásný dárek k nákupu od Líčírny Organics. Vše s unikátním kódem, který obdržíte při zakoupení online kurzu.

Co se v online kurzu naučíte:

  • Svěží, přirozený denní make-up ideální na každodenní nošení, do práce i pro volné chvíle.
  • Jak správně aplikovat makeup
  • Základy práce se štětci
  • Jak na konturování obličeje
  • Aplikace krémové tvářenky a rtěnky, aby co nejdéle vydržely
  • Nude (nahé) vystínování očí
  • BONUS v podobě videa tutorialu zaměřeného na úpravu obočí a také video s návodem jak pečovat o svojí pleť od zakladatelky značky PravaJa Zdenky!

Náš online kurz je vhodný pro všechny ženy, protože všechny si zasloužíme cítit se dobře, samy sebou a krásné  :) Stačí už se jen usadit v pohodlí vašeho domova, vzít si k sobě zrcátko,nalít si skleničku něčeho dobrého a užít si náš online kurz!

Vaše Lica

ONLINE WORKSHOPY

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK