© 2023 by Beauty Academy MAKE.ME.UP

VEČERNÍ LÍČENÍ & APLIKACE UMĚLÝCH ŘAS

Vytvořte si dokonalý večerní, nebo „Party“ make-up, podle svých představ, ve kterém budete hvězdou večera. 

1 800 Kč
3 hodiny

Toužíte po sexy černé lince, nebo smyslném kouřovém líčení očí a nevěříte, že to zvládnete sama během pár minut? Vždy jste se chtěla naučit, jak si aplikovat umělé řasy, ale nevíte jak na to? Jste časově velmi vytížená a chcete se naučit, jak jde pomocí pár triků změnit váš denní make-up na trendy večerní líčení za pouhou chvilku?

Kurz probíhá po domluvě. Pokud jste min.4 kamarádky, napište nám a vymyslíme termín jen pro vás.

Pro koho je kurz určený?

Kurz je určený pro všechny koho baví make-up a chce se v tomto směru posunout o krůček dále. Pro všechny ženy a dívky, které chtějí zvládnout makeup vhodný na jakoukoli večerní událost, nebo párty. 

Jak kurz probíhá a co se naučíte?

Během tří hodin vás naučíme jak přizpůsobit líčení vašemu tvaru očí. Naučíte se rozeznávat barvy, které se k vám hodí, a dozvíte se různé varianty produktů, které můžete využít k vytvoření černé linky, nebo trendy „kouřovek“. Výrazná rtěnka je další velký trend, který se na tomto kurz s naší pomocí naučíte. Naučíme vás, jak dotáhnou váš look k dokonalosti za pomocí lepení jednotlivých trsů řas do koutku očí. Na každém našem kurzu probíhá ukázka „jak na to“ od profesionálního vizážisty, který vás kurzem provede.

Následuje praktická část, kde pod dohledem „profíka“ budete vše trénovat sama na sobě. Na závěr vaši snahu zdokumentujeme a odnesete si od nás fotku svého líčení jako referenci k samostatnému tvoření trendy looku doma.

 

Na každém kurzu je omezená kapacita pro co nejindividuálnější přístup a možnost se vám věnovat na 100%!