© 2023 by Beauty Academy MAKE.ME.UP

ÚPRAVA VLASŮ & TRENDY ÚČES

Nechte se vést rukou profesionála a vytvořte si krásné ležérní vlny, trendy účes nebo se naučte upravovat si krátký sestřih.

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny ženy i dívky, které se chtějí naučit upravit své vlasy (jakékoliv délky i střihu). Pro všechny, co se chtějí naučit trendy účes, nebo například vlny žehličkou. Pro ty, co se chtějí dozvědět jak správně pečovat o své vlasy, znát svou vlasovou typologii a vědět jaké produkty jsou vhodné pro daný typ vlasů.

Jak kurz probíhá a co se naučíte?

Školení začne seznamováním s vaším typem vlasů. Typologie vám pomůže k péči a údržbě vlasů a hlavně při výběru vhodných produktů. Následně proběhne ukázka, jak co nejrychleji a nejefektněji upravit vlasy na základě jejich délky a střihu. Také si ukážete trendy účes a jak navlnit vlasy pomocí žehličky.

Potom se pustíte do trénování úpravy vlasů a na závěr si vytvoříte trendy účes, nebo vlny. Vysvětlíme vám různé techniky úpravy vlasů, a co vše lze s vaším střihem vytvořit. K tomu vám poradíme jaký zvolit styling a proč je tak důležitý pro daný typ vlasů.

Nebude chybět sklenička prosecca. Na každém kurzu je omezená kapacita pro co nejindividuálnější přístup - chceme se vám totiž věnovat  na 100%!

Vytvořit si krásné líčení už hravě zvládnete, ale nevíte si rady se svými vlasy? Obdivujete v magazínech dokonalé vlny, nebo trendy účesy a chcete se naučit  jak na to? Věříte tomu, že můžete obojí hravě zvládnout a dokonce za pár minut? Ano, je to opravdu tak snadné. Nechte se vést rukou profesionála, který vás naučí jak zkrotit vlasy s jakoukoli délkou!

Další doporučené kurzy: 

Konturování  

Večerní a party líčení

Kurz probíhá po domluvě. Pokud jste min.4 kamarádky, napište nám a vymyslíme termín jen pro vás.

2500 Kč
5 hodin