© 2023 by Beauty Academy MAKE.ME.UP

TRENDY & RYCHLÉ LÍČENÍ na DEN i VEČER

Osobní kurz líčení pro všechny milovníky make-upu. Vytvořte si sama make-up jako z rukou profesionála!

2 500 Kč
5 hodin

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny ženy i dívky, které mají ambice vypadat co nejlépe a být se sebou v tomto směru maximálně spokojené. Pro milovnice make-upu, co se chtějí naučit, jak se samy správně nalíčit a pečovat o sebe. To vše v co nejefektivnějším čase!

Jak kurz probíhá a co se naučíte?

Strávíte velmi příjemné odpoledne v rukou našeho profesionálního vizážisty, kde se dozvíte, jak si vytvořit dokonalé denní i večerní líčení. Začnete krátkou teorií jak pečovat o svou pleť a jaké produkty jsou pro vás vhodné. Poté bude následovat ukázka denního i večerního make-upu.

Po teoretické části přijde na řadu praktická, kdy se vše učíte sama na sobě pod dohledem profesionální vizážisty. Dozvíte se mimo jiné jaké barvy, produkty, nebo styl líčení jsou pro vás vhodné. Lekce bude přizpůsobena vašim požadavkům a na to, co vás zajímá, se také následně zaměříte.

Nebude chybět sklenička prosecca.

Na každém kurzu je omezená kapacita pro co nejindividuálnější přístup - chceme se vám věnovat  na 100%!

Pozvedněte své schopnosti líčit se na zcela novou úroveň. Náš intenzivní kurz vám k tomu pomůže a bude skvělým startem pro všechny ostatní make-upové kurzy naší akademie.

Nejste si jistá tím, jaký typ make-upu zvolit, jak se líčit a pečovat o svoji pleť? Zkrátka jak vypadat co nejlépe v jakémkoli věku a v co nejkratším čase? Rozhodli jsme se pro vás vytvořit kurz na míru, kde vás pod vedením profesionálního vizážisty vše naučíme.

Další doporučené kurzy: 

Konturování  

Večerní a party líčení

15.12. 10:00-15:00

Pokud vám tento termín nevyhovuje a jste min.4 kamarádky, napište nám. Vymyslíme termín jen pro vás.