Osobní kurz líčení pro pokročilé

Pokud v líčení nejste úplným nováčkem, nebo už jste navštívila v minulosti základní kurz MAKE.ME.UP Beauty Academy: Trendy a rychlé líčení na den i večer, bude tento kurz pro vás skvělou volbou.

Toužíte po sexy černé lince, nebo smyslném kouřovém líčení očí a nevěříte, že to zvládnete sama během pár minut? Vždy jste se chtěla naučit, jak si aplikovat umělé řasy, ale nevíte jak na to? Jste časově velmi vytížená a chcete se naučit, jak jde pomocí pár triků změnit váš denní make-up na trendy večerní líčení za pouhou chvilku?

Internet je plný make-up návodů, (nebo-li„ tutoriálů“), které krok po kroku radí ženám, jak si správně nalíčit. Ne každé ženě se ale díky těmto postupům úspěšně daří dosáhnout požadovaného výsledku.

Pro koho je kurz určený?

Kurz je určený pro všechny koho baví make-up a chce se v tomto směru posunout o krůček dále. Pro všechny ženy a dívky, které chtějí zvládnout makeup vhodný na jakoukoli večerní událost a mají s líčením základní zkušenosti.

4 hodiny
2000 Kč

TERMÍN KURZU

Napište nám a termín domluvíme po vzájemné konzutaci.

Jak kurz probíhá a co se naučíte?

Během tří hodin vás naučíme jak přizpůsobit líčení vašemu tvaru očí. Naučíte se rozeznávat barvy, které se k vám hodí, a dozvíte se různé varianty produktů, které můžete využít k vytvoření černé linky, nebo trendy „kouřovek“. Učíme se jak správně konturovat obličej a nechat vyniknout jeho přednosti.

Výrazná rtěnka je další velký trend, který se na tomto kurz s naší pomocí naučíte. Naučíme vás, jak dotáhnou váš look k dokonalosti za pomocí lepení jednotlivých trsů řas do koutku očí. Na každém našem kurzu probíhá ukázka „jak na to“ od profesionálního vizážisty, který vás kurzem provede.

Následuje praktická část, kde pod dohledem „profíka“ budete vše trénovat sama na sobě. Na závěr vaši snahu zdokumentujeme a odnesete si od nás fotku svého líčení jako referenci k samostatnému tvoření trendy looku doma.

Na každém kurzu je omezená kapacita pro co nejindividuálnější přístup a možnost se vám věnovat na 100%!

Lektorka :Lica Arabadzi

Rezervovat kurz
Osobní kurz líčení pro pokročilé

Osobní kurzy

DÁRKOVÝ POUKAZ DÁRKOVÝ POUKAZ Trendy a rychlé líčení na den i večer Trendy a rychlé líčení na den i večer Osobní kurz líčení pro pokročilé Osobní kurz líčení pro pokročilé Osobní kurz vlasového stylingu s Martinou Jägr Osobní kurz vlasového stylingu s Martinou Jägr Privátní kurz Privátní kurz Káva se stylistkou Káva se stylistkou
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK