KÁVA SE STYLISTKOU

Přiznejme si, že každá někdy nevíme co na sebe, stojíme před skříní a nic nás nenapadá. Jdeme si něco koupit a opět sáhneme po tom samém, zaručeném... MAKE.ME.UP Beauty Academy pro vás připravila zcela nový koncept stylingových kurzů s názvem "Káva se stylistkou".

Co kdyby vám v tom tápání někdo podal pomocnou ruku? Měla by jste možnost dát si přijemnou, pohodovou kávu se stylistkou, která vám poradí co vám sluší. Co bude dokonale padnout vaší postavě, nebo jaké jsou trendy následující sezóny...

Máte pocit, že váš styl potřebuje osvěžit? Zajímají vás současné módní trendy? Chcete se naučit, jak doladit celkový outfit se šperky a doplňky, nebo jak vybrat střih, který dokonale padne vaší postavě? Chcete vědět jaké kousky nesmí chybět ve vašem šatníku a jak potenciál vaší garderóby využít na maximum? Potom tento kurz pro vás bude skvělou volbou!

Pro koho je kurz určený?

Kurz je určený ženám všech věkových kategorií, které by se rády lépe orientovaly v módě a naučily se, jak s jednotlivými modely co nejlépe pracovat vzhledem k jejich práci, postavě a stylu. Naučíme vás, do kterých modelů se vyplatí investovat, které materiály vybírat a jak si vytvořit svůj osobitý styl.

1490 Kč
3 hodin

 

Termíny kurzu

20.8.21   10:00 - 15:00 / 10 osob  KURZ OBSAZEN

12.9. 21    nedělě 10:00 - 13:00/ Nový termín/ 10 volých míst

Pokud vám tento termín nevyhovuje a jste min. 5 kamarádek, napište nám. Vymyslíme termín jen pro vás.

Jak kurz probíhá a co se naučíte?

Po krátkém seznámení vám naše stylistka vysvětlí, jaké jsou základy šatníku, které by ani ve vaší garderóbě neměly chybět. Řeknete si, jak zvolit barevné a střihové kombinace, u kterých se nemůžete zmýlit. Dozvíte se také, jaké jsou žhavé trendy nadcházející sezóny, do čeho se vyplatí investovat a jaké kousky vás mohou nechat chladnou. Poradí vám jaké střihy jsou vhodné pro daný typ postavy, jak váš outfit dokonale doladit pomocí doplňků apod. Na závěr přijde prostor na vzájemnou debatu, kdy při šálku lahodné kávy ,proberete vše co vás zajímá.

S kým jiným se sejít na pohodovou ranní kávu než s úžasnou stylistkou Petrou Novotnou, známou také díky blogování jako "Petra Mikádo". Petra působí jako stylistka a módní poradkyně již řadu let. Nejvíce zkušeností získala praxí v luxusním butiku se společenskými a večerními šaty Soline, kde tvořila outfity na nejprestižnější události v Praze. Na instagramu ji můžete najít pod pseudonimem „petra_mikado“. Ráda bloguje o nových fashion trendech, mapuje českou návrhářskou scénu a podporuje slow fashion. Více o Péťe se dozvíte v sekci lektoři.

Lektorka: Petra Novotná

Rezervovat kurz
KÁVA SE STYLISTKOU

Chcete dostat info až budou vypsané nové termíny kurzů, klikněte zde.

Osobní kurzy

TRENDY A RYCHLÉ LÍČENÍ NA DEN I VEČER TRENDY A RYCHLÉ LÍČENÍ NA DEN I VEČER OSOBNÍ KURZ VLASOVÉHO STYLINGU Martinou Jägr OSOBNÍ KURZ VLASOVÉHO STYLINGU Martinou Jägr KÁVA SE STYLISTKOU KÁVA SE STYLISTKOU TRENDY LÍČENÍ PRO DVĚ TRENDY LÍČENÍ PRO DVĚ PRIVÁTNÍ KURZ PRIVÁTNÍ KURZ DÁRKOVÝ POUKAZ DÁRKOVÝ POUKAZ
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK