TEREZA HOŠKOVÁ

TEREZA HOŠKOVÁ

Vizážistka

Terka svůj sen odstartovala ve Francii, v Lille, kde vystudovala prestižní uměleckou školu „Acte Academie“, zaměřenou na make-up a speciální efekty. Po návratu do České Republiky působila jako Make-up Artist pro značku Lancôme a Yves Saint Laurent. 


Hned od startu a díky jejímu talentu měla možnost líčit přehlídky i focení. Terku lákalo posunout se ve světě beauty dál, naučit se porozumět obličeji více do hloubky a pečovat o ženy v oblasti kosmetiky. Spojení těchto dvou profesí jí velmi naplňuje. 
Terka našla oblibu v „clean beauty“ produktech a navázala spolupráci s Líčírnou Organics co by jedna z jejich ambasadorek. Líbila se jí filozofie organických značek a fakt, že pečuji o pleť ženy, ale také o náš svět. Její nadšení a smysl pro detail si stoprocentně při kurzech MMU oblíbíte!

Lektorky

LICA ARABADZI LICA ARABADZI MARTINA JÄGR MARTINA JÄGR KAČENKA LORENCOVÁ KAČENKA LORENCOVÁ DARIA HEKERLOVÁ DARIA HEKERLOVÁ MARKÉTA ŠTECHER MARKÉTA ŠTECHER TEREZA HOŠKOVÁ TEREZA HOŠKOVÁ
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK