MARTINA JÄGR

MARTINA JÄGR

Vlasová stylistka

Martina se oboru vizážistyky věnuje více než 9 let. Na začátku své kariéry se věnovala především líčení a vlasy dělala spíše doplňkově. Před 7 lety se začala intenzivně věnovat vlasovému stylingu a objevila svoji velkou životní vášeň.

 Martinka se neustále vzdělává  a inspiruje od talentovaných zahraničních kolegyň, jako je například Tonya Stylist, nebo Lena Bogucharskaya. Její instagram @martinajagr mluví za vše, sledují jí ženy z celého světa. Za poslední roky se úspěšně vypracovala a dnes je jednou z nejžádanějších lektorek vlasových účesů v Čechách. Pořádá kurzy  (MASTERCLASS) pro talentované kadeřníky, ale také vizážistky. V MAKE.ME.UP Beauty Academy Martinka předává svoje „know how“ na kurzech pro osobní klientelu, kde učí ženy upravovat své vlasy, pod svým dohledem.

Jak sama říká, na její práci ji baví hlavně její různorodost. Poznávat nové lidi, práce na zajímavých svatebních lokacích, možnost inspirovat a pomoci jejím studentkám splnit si sen o kariéře, nebo nevěstám o vysněném svatebním looku.

Martina vám ráda předá všechny své triky k úpravě vlasů jakékoli délky i střihu.

Lektorky

LICA ARABADZI LICA ARABADZI MARTINA JÄGR MARTINA JÄGR KAČENKA LORENCOVÁ KAČENKA LORENCOVÁ PETRA NOVOTNÁ PETRA NOVOTNÁ DARIA HEKERLOVÁ DARIA HEKERLOVÁ MARKÉTA ŠTECHER MARKÉTA ŠTECHER
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK