DÁRKOVÝ POUKAZ - malý

Obdarujte sebe, nebo své blízké a  vkročte do roku 2021 sebevědomější a krásná. 

Dárkový poukaz lze zakoupit na jakýkoliv z našich kurzů níže:

TRENDY A RYCHLÉ LÍČENÍ NA DEN I VEČER.         2500 Kč/ Os

Osobní kurz líčení pro všechny milovníky make-upu. Vytvořte si sama make-up jako z rukou profesionála!

Pozvedněte své schopnosti líčit se na zcela novou úroveň. Náš intenzivní kurz vám k tomu pomůže a bude skvělým startem pro všechny ostatní make-upové kurzy naší akademie. Nejste si jistá tím, jaký typ make-upu zvolit, jak se líčit a pečovat o svoji pleť? Zkrátka jak vypadat co nejlépe v jakémkoli věku a v co nejkratším čase? Rozhodli jsme se pro vás vytvořit kurz na míru, kde vás pod vedením profesionálního vizážisty vše naučíme.

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny ženy i dívky, které mají ambice vypadat co nejlépe a být se sebou v tomto směru maximálně spokojené. Pro milovnice make-upu, co se chtějí naučit, jak se samy správně nalíčit a pečovat o sebe. To vše v co nejefektivnějším čase! ​

 

 

OSOBNÍ KURZ VLASOVÉHO STYLINGU      2500 Kč/ Os

Obdivujete v magazínech dokonalé vlny, nebo trendy účesy a chcete se naučit  jak na to? Věříte tomu, že můžete obojí hravě zvládnout a dokonce za pár minut? Ano, je to opravdu tak snadné. Nechte se vést rukou profesionála, který vás naučí jak zkrotit vlasy s jakoukoli délkou! 

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny ženy i dívky, které se chtějí naučit upravit své vlasy (jakékoliv délky i střihu). Pro všechny, co se chtějí naučit trendy účes, nebo například vlny žehličkou. Pro ty, co se chtějí dozvědět jak správně pečovat o své vlasy, znát svou vlasovou typologii a vědět jaké produkty jsou vhodné pro daný typ vlasů.

 

Dárkový poukaz lze rezervovat níže on-line. Poukaz si rezervujte na své kontaktní údaje a do textu zprávy prosím napište název kurzu který máte zájem zakoupit, potom jméno, přijmení, telefonní spojení a email na osobu, která se bude kurzu účastnit. Veškeré informace o úhradě Vám následně přijdou do emailu. V emailové komunikaci také domluvíme zaslání poukazu a rezervaci termínu kurzu.

Těšíme se na vás na kurzu

MMU

2 500 Kč

E-shop / osobní kurzy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK