© 2023 by Beauty Academy MAKE.ME.UP

Beauty Academy MAKE.ME.UP je zcela nový, ojedinělý projekt zaměřený na vzdělávání všech žen a dívek v oblasti makeupu, vlasového stylingu i módy.

Osobní kurzy jsou zaměřené na různé aktuální trendy, které ženy zajímají, chtějí se o nich dozvědět více a naučit se je samy využívat. Zajímá vás jak se nalíčit k různým příležitostem? Jak vytvořit žehličkou vlny, nebo co vám jednoduše sluší?  To vše a ještě mnohem více vás naučíme. Osobní kurzy jsou zaměřené ke vzdělávání všech žen i dívek se zcela individuálním přístupem. Nejsou pro profesionály. Jsou zkrátka pro všechny ženy, i dívky, které baví makeup, trendy, móda a chtějí si osvojit různé triky a tipy od profesionálů v dané oblasti.

Beauty academy MAKE.ME.UP vznikla za spolupráce dvou vizážistek, Licy a Báry. Zakladatelky mají v dané oblasti letité zkušenosti a jejich hnacím motorem k vytvoření nového projektu bylo pomoci ženám i dívkám objevit svoji krásu a pozvednout jejich sebevědomí! 

Jejich vize byla vytvořit ucelenou akademii krásy, kam ženy zavítají a osvojí si techniky péče samy o sebe v oblasti make-upu, módy i vlasového stylingu přímo z rukou profesionálů. Beauty academy MAKE.ME.UP vznikla jako odpověď pro ženy a dívky, které věří, že nikdy není pozdě na změnu a chtějí pro sebe v tomto ohledu udělat maximum.  

Svěřte se do našich rukou a započněte novou cestu ve světě krásy a sebejistoty. 

Těšíme se na vás!

Tým MMU

Spoluzakladatelky
BARA K.
Makeup Artist & Hair Stylist

Bara žila 12 let v Kalifornii, kde v r. 2005 vystudovala Makeup Academy San Francisco. Od té doby se líčení a hairstylingu věnuje naplno a s láskou.

​Více

LICA A.
Makeup Artist & Trainer

Lica je vizážistka a školitelka prestižních kosmetických značek s letitou praxí. Spolupracuje s lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčí přehlídky, známe tváře i osobní klientelu.

Více