DÁRKOVÝ POUKAZ

Letos pro vás máme krásnou akci, v podobě 20% slevy na nejoblíbenější makeupový osobní kurz: TRENDY A RYCHLÉ LÍČENÍ NA DEN I VEČER.

Obdarujte sebe, nebo své blízké a vkročte do roku 2021 sebevědomější a krásná. Cena dárkového poukazu po slevě je 2000 Kč. Kurz je 5 hodinový a v malém počtu osob pro co nejindividualnější přístup!

Dárkový poukaz lze rezervovat níže on-line. Poukaz si rezervujte na své kontaktní údaje a do textu zprávy prosím napište jméno, přijmení, telefonní spojení a email na osobu, která se bude kurzu účastnit. Veškeré informace o úhradě Vám následně přijdou do emailu.

Těšíme se na vás na kurzu

MMU

Rezervovat kurz
DÁRKOVÝ POUKAZ

Osobní kurzy

DÁRKOVÝ POUKAZ DÁRKOVÝ POUKAZ Trendy a rychlé líčení na den i večer Trendy a rychlé líčení na den i večer Osobní kurz líčení pro pokročilé Osobní kurz líčení pro pokročilé Osobní kurz vlasového stylingu s Martinou Jägr Osobní kurz vlasového stylingu s Martinou Jägr Privátní kurz Privátní kurz Osobitý styl a moderní šatník Osobitý styl a moderní šatník
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK