© 2023 by Beauty Academy MAKE.ME.UP

BARA KREJČÍKOVÁ
Makeup Artist & Hair Stylist

Bara žila 12 let v Kalifornii, kde v r. 2005 vystudovala Makeup Academy San Francisco. Od té doby se líčení a hairstylingu věnuje naplno a s láskou.

 

Za dobu své vizážistické kariéry si vyzkoušela všechny možné odvětví tohoto oboru. Od líčení na přehlídková mola, přes magazíny až po filmové líčení. Její nejoblíbenější činností je líčení a česání na svatby. Mimo kalifornských svateb se Bara také zaměřovala na destinační a díky tomu měla možnost pracovat na krásných místech jako je Hawaii, Paříž, Řím, Lebanon, Chorvatsko a další.

Vizážistické techniky a produkty se velmi rychle mění a proto je nutností se neustále vzdělávat. Bara prošla nespočtem mezinárodních kurzů a workshopů. Za zmínku stojí Master kurz v Los Angeles u vizážisty Maria Dedivanovice, který se stará o Kim Kardashian. U něho se naučila techniku konturování, která je dnes velmi žádaná. Dalším je Scot Barnes, který se stará o Jennifer Lopez a u něhož si osvojila techniku zvýrazňování tzv. highlighting.

Po návratu z USA v r.2016 Bara založila ojedinělý trendy česko-americký salón Beauty Bar, který nabízí českým ženám nejnovější služby v líčení, hairstylingu, manikúry a úpravy obočí.  Prostory Beauty Baru jsou také využívány na kurzy MMU Beauty Academy.

LEKTORKY
LICA A.
Makeup Artist & Trainer
JANE B.
Stylist & Blogger
OLESYA S.
Hair Stylist
JANA J.
Stylist & Bloger
PETRA N.
Stylist
DARIA H.
Hair Stylist